Про бренд

Vileda Professional розробляє та пропонує професійним клієнтам передові рішення для прибирання в різних областях застосування, таких як охорона здоров'я, чисті приміщення, об'єкти комерційної нерухомості та готельно-ресторанний бізнес.

З більш ніж 60-річним досвідом у бізнесі інженери-розробники знають, що потрібно професійним клієнтам в різних сферах, та пропонують рішення, які допоможуть робити прибирання швидше, ефективніше та з меншими витратами. Грунтуючись на принципах стійкого розвитку, основним напрямком повсякденної роботи для Vileda Professional є інноваційні рішення в прибиранні.

Компанія представлена по всьому світу, є відділи продажів у всіх великих європейських країнах, Північній Америці та Азії, а також широка мережа компаній-представництв.

Головний офіс компанії знаходиться в Вайнхаймі, Німеччина, поряд з науково-дослідними центрами Фройденберг.

Спільне впровадження інноваційних рішень


Спільно з клієнтами та партнерами з досліджень інженери розробляють галузеві технології, продукти, рішення та послуги, тому що тільки так можливо врахувати всі вимоги та переваги споживачів.

«Інновації для професіоналів» - керівний принцип в цьому процесі. Це означає, що, зустрічаючись з клієнтами, співробітники компанії на рівних обговорюють з ними технологічні та інші питання, прислухаючись до їхньої думки.

Комерційний успіх завдяки чудовій якості


Запорукою цього є виняткова якість: сучасні дослідження та розробки, кращий вибір матеріалів, стійкі методи виробництва та велика перевірка всіх рішень в сфері клінінгу.

Ця якість позитивно відбивається не тільки на бренді, а й на всіх компаніях, що користуються продукцією Vileda Professional.

Vileda Professional пропонує інноваційні рішення для всіх типів прибирання, які допоможуть значно підвищити гігієну та чистоту всіх приміщень / зон, максимально полегшать та прискорять процес прибирання.

    Усі продукти виробляються на сучасних заводах та відповідають найвищим стандартам гігієни та чистоти.

    Усі продукти ергономічні та прості у використанні.

    Компанія навчає ваших співробітників зручним та високоефективним методам прибирання.

    Комплексні рішення для прибирання, дозволяють скоротити витрату води та миючих засобів, тим самим дбайливіше ставитися до навколишнього середовища.

    Комплексні рішення відповідають всім вимогам HАССП.

HACCP безпечна система гігієни та чистоти на харчовому виробництві.

Vileda Professional - як частина компанії «Freudenberg group»


Vileda Professional - це підрозділ компанії «Freudenberg Home and Cleaning Solutions» (FHCS), яка є одним з тринадцяти бізнес-підрозділів Freudenberg Group - глобальної групи, заснованої на цінностях.

Постійне впровадження інноваційних ідей, виняткова орієнтація на клієнта, різноманітність і командний дух є чотирма китами, на яких стоїть Freudenberg Group.

Прихильність досконалості, надійності та активності, а також відповідальності - основні цінності компанії, яка вже понад 165 років представлена на ринку.

Freudenberg Group - це група компаній, чия діяльність заснована на цінностях, які найкращим чином служать клієнтам та суспільству.

Прибирати з максимальною ефективністю - сильна сторона Vileda Professional.